Search
Close this search box.

Tepličtí fotbalisté dostali pokutu půl milionu korun, byli tak potrestáni za svůj ostudný výkon

Nedělní domácí porážka 1:4 s Brnem přišla teplické hráče velmi draho. „Chtěli bychom se fanouškům a partnerům klubu za tento ostudný výkon omluvit, protože nebyl hodný jména klubu. Věříme, že se již v budoucnu nebude znovu opakovat, jinak bychom museli přistoupit ještě k razantnějším krokům,“ uvedl člen představenstva a ředitel klubu Petr Hynek.

Největším terčem zloby fanoušků byl především brankář Tomáš Grigar, který pustil několik laciných gólů. „Chci se omluvit hráčům, trenérům a vedení, především pak fanouškům. Byl to ode mě špatný a trapný výkon. Od toho se pak odvíjela celá hra,“ uvedl brankář oficiální cestou.
Po zápase zašel za fanoušky, se kterými se snažil celou situaci vyříkat. „Začal jsem omluvou, pak jsem rozebíral celý zápas. Všichni víme, že to byla ostuda.“
S fanoušky si po zápase promluvil i hlavní trenér Daniel Šmejkal.

Pokuta 500 000 byla udělena nejenom hráčům, ale i celému realizačnímu týmu.

Teplice už několik kol hrají bez nervů ze záchrany, zároveň už nemají možnost zasáhnout do bojů o evropské poháry. Naopak jejich nedělní soupeř, brněnská Zbrojovka, se snaží ještě zachránit v naší nejvyšší soutěži. Díky této výhře ještě stále má teoretickou šanci na udržení se v první lize.
Tepličtí hráči slíbili zlepšený výkon a hlavně lepší výsledek v následujícím zápase v Plzni. Paradoxně ale i v západočeské metropoli zažili hráči podobnou situaci po zápase se Slováckem, v kterém jen remizovali 1:1. Hráče obou týmů tedy nečeká zrovna lehké utkání.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Tvorba webových stránek: Webklient