Teplický fotbalista dal v hudebním klipu najevo, co si myslí o Peltovi, Berbrovi a Spartě

S trochou nadsázky se dá říci, že doteďka někteří fotbaloví fanoušci možná ani pořádně nevěděli, jestli Teplice hrají nejvyšší soutěž nebo ne…. Moc se jim nedaří, ale zas to není taková katastrofa, aby se o nich mluvilo jako třeba o Dukle či posléze o Příbrami. Zkrátka je to takový nenápadný tým, což trvá už několik let. Ale teď se dostal tento severočeský klub pořádně do povědomí, aniž by o to ale stál…Teplický hráč Tomáš Kučera vystoupil v hudebním klipu rappera Bulhara, kde se navážel do bývalého předsedy Fotbalové asociace ČR Miroslava Pelty a současného místopředsedy Romana Berbra. Servítky si nebral ani co se týká třeba Sparty.
Z této srandičky však Kučera nevýjde bez postihu. Etická komise FAČR kvůli tomu se sedmadvacetiletým záložníkem zahájila disciplinární řízení. Bez povšimnutí to nenechal ani samotný teplický klub. “S Tomášem to probral ředitel klubu Petr Hynek a sportovní ředitel Štepán Vachoušek. Tomáš sám uznal, že to přehnal a omluvil se,” řekl tiskový mluvčí severočeského celku Martin Kovařík.

Tomáš Kučera však není prvním raperem v naší první lize. Už dříve dal o sobě vědět třeba brankář Bohemians Praha Jiří Havránek. Pozadu nemohl zůstat ani fotbalový šoumen a velký Brňák Petr Švancara, který si zahrál a “zarepoval” ve videoklipu spolu s brněnským rapperem Tafrobem. Jak se pánům jejich hudebními počiny zdařily, můžete posoudit sami.

Scroll to Top
Web spravuje Webklient