Teplické strážníky zaměstnávají krádeže kol

Policisté pátrají po neznámém pachateli, který se v Košťanech vloupal do suterénu činžovního domu. Ze sklepní kóje odcizil horské kolo v hodnotě patnáct tisíc korun, ve věci byly zahájeny úkony trestního řízení pro přečin krádeže.

O kolo v hodnotě šestnáct tisíc korun přišel i muž, který nechal v Řetenicích bicykl přes noc v nosiči na tažném zařízení svého auta. Využil toho neznámý lapka, který je podezřelý z přečinu krádeže, v obou případech hrozí pachatelům v případě dopadení až dva roky za mřížemi.

Stejný trest hrozí i dalšímu zloději, který u Lahoště využil nepozornosti mladíka, který se s kamarády koupal ve Vápence, a odcizil mu nezamčené kolo v hodnotě deset tisíc korun.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.

Co je CE certifikace a pro koho je důležitá?

Označení CE je důkazem, že výrobce nechal výrobek posoudit a ten splňuje zdravotní, bezpečnostní a environmentální požadavky. Tahle certifikace vám jednak dodá na důvěryhodnosti, jednak