Search
Close this search box.

Teplické strážníky zaměstnávají krádeže kol

Policisté pátrají po neznámém pachateli, který se v Košťanech vloupal do suterénu činžovního domu. Ze sklepní kóje odcizil horské kolo v hodnotě patnáct tisíc korun, ve věci byly zahájeny úkony trestního řízení pro přečin krádeže.

O kolo v hodnotě šestnáct tisíc korun přišel i muž, který nechal v Řetenicích bicykl přes noc v nosiči na tažném zařízení svého auta. Využil toho neznámý lapka, který je podezřelý z přečinu krádeže, v obou případech hrozí pachatelům v případě dopadení až dva roky za mřížemi.

Stejný trest hrozí i dalšímu zloději, který u Lahoště využil nepozornosti mladíka, který se s kamarády koupal ve Vápence, a odcizil mu nezamčené kolo v hodnotě deset tisíc korun.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Průvodce nakupováním– na co si dát při nákupu oblečení pozor?

Chcete-li být letos in a v pohodlí, musíte si dát při nákupu oblečení, doplňků a obuvi pozor na několik zásadních věcí. Že netušíte, oč se jedná? Nezoufejte a pojďte se inspirovat společně s námi. Na následujících řádcích vám totiž dáme užitečné rady a tipy na to, jak při nákupech oblečení postupovat.

Jak na levnější software? Poradíme!

V dnešním digitálním věku, kdy software tvoří základní stavební kameny našich každodenních pracovních i osobních aktivit, se stává nákup softwarových licencí nezbytností. Jedním z nejvíce

Jak na perfektní stylovou snídani

Během svátečního období mnozí z nás hledají způsoby, jak překvapit a potěšit své hosty.  Perfektní designová snídaně, která kombinuje pohodlí domova s nádechem luxusu, je

Tvorba webových stránek: Webklient