Search
Close this search box.

Teplické florbalistky hrály ve Strupčicích

V sobotu 10.3 se dorostenky vydaly k zápasům do SH Strupčice, kde je čekaly dva silné týmy: Bivojky Litvínov a Florbal Chomutov.

První zápas odehrály proti Bivojkám z Litvínova. Děvčata se soupeře nezalekla a hlavně jim chtěly vrátit porážku z Málkova. Ze začátku zápasu hrály svoji hru a brzy vyhrávaly 2:0. Pak se ale přizpůsobily hře soupeře a začaly praktikovat jejich zmatený styl. V poslední části naštěstí pojistily vítězství svým třetím gólem a zaslouženě vyhrály 3:0.

V druhém zápase na teplické holky čekal soupeř z Chomutova. Po předchozím vítězství byly hráčky skvěle naladěny a po hezkém gólu Juříčkové brzy vedly 1:0. Vzápětí šel soupeř do čtyř a Teplice dvě minuty ostřelovaly branku soupeře, ale bohužel brankařku Chomutova Benkovou se překonat nepodařilo. Po nedůrazné hře v poslední části se Chomutovu podařilo srovnat na 1:1. Naše holky již výsledek nezvrátily a tudíž soupeři se rozešli smírně 1:1.

Ze Strupčic si teplické florbalistky odvážejí 4 cenné body.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Pomerančová kůra – vlastnosti a použití

Pomeranče jsou jedním z nejpopulárnějších citrusových plodů. Kromě šťavnaté dužiny lze konzumovat také kůru, která rovněž má mnoho zdravotních vlastností. Proč bychom měli jíst pomerančovou

Tvorba webových stránek: Webklient