Search
Close this search box.

Teplické áčko zahájilo v Proboštově letní přípravu

Teplické A mužstvo se dnes po letní přestávce v 9:00 opět sešlo v kabině, aby zahájilo přípravu na nový ročník nejvyšší domácí soutěže. Po desáté hodině pak tým odjel k tréninku do Proboštova.

V kádru pro úvod přípravy je kompletní tým z minulé sezóny, kromě Nermina Haljety, jemuž skončila smlouva. Nechybí ani Daniel Trubač, jehož hostování v teplickém dresu je před uzavřením i na další ročník.

Z hostování se pak do teplické kabiny vrátili Dominik Šup z Varnsdorfu a Patrik Dressler ze Žižkova, na přestup do Teplic zamířili Siim Luts a Jan Hošek, o jejichž příchodu jsme vás již informovali v předešlých dnech. „O dalších příchodech do týmu jednáme, chceme přivézt ještě útočníka a křídelního hráče,“ říká sportovní ředitel Jakub Dovalil.

Zítra čeká na kompletní tým testování na pražské FTVS, v neděli pak zamíří na soustředění do Písku, kde odehraje ve středu zápas s Táborskem. Rozhovory z prvního dne přípravy najdete pod článkem.

Program letní přípravy:
14. června: zahájení přípravy
15. června: testy FTVS
17. – 22. června: soustředění Písek
20. června od 17:00: Teplice – Táborsko (Písek)
27. června od 16:30: Teplice – Ústí nad Labem (Dubí – Pozorka)
30. června od 15:00: Lokomotiv Lipsko – Teplice (Lipsko)
2. – 6. července: soustředění Modrá
4. července od 16:30: Teplice – Jihlava (Brozany)
10. července od 17:00: Litoměřicko – Teplice (Litoměřice)
14. července od 16:00: Teplice – Sokolov (Stínadla)

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Pomerančová kůra – vlastnosti a použití

Pomeranče jsou jedním z nejpopulárnějších citrusových plodů. Kromě šťavnaté dužiny lze konzumovat také kůru, která rovněž má mnoho zdravotních vlastností. Proč bychom měli jíst pomerančovou

Tvorba webových stránek: Webklient