Search
Close this search box.

Teplická policie hledá svědky dopravní nehody

Policie žádá občany o podání svědectví v souvislosti s dopravní nehodou, ke které došlo 7. června 2018 v 11:20 hodin v Teplicích, ul. Masarykova třída na parkovišti u McDonald’s. Neznámý řidič osobního vozidla při couvání ohrozil chodce a následně poškodil zaparkovaný automobil Škoda Octavia, z místa nehody následně ujel, aniž by splnil zákonem stanovenou povinnost.

Podle výsledků dosavadního šetření se mělo jednat o vozidlo Renault Megane šedé až tmavě zelené barvy se zahraniční registrační značkou, která obsahovala písmena a číslice TK435. Veškeré poznatky k nehodě lze sdělit na Dopravní inspektorát Teplice, ul. Husitská 5, telefon 974 439 260, nebo na bezplatnou linku 158.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Průvodce nakupováním– na co si dát při nákupu oblečení pozor?

Chcete-li být letos in a v pohodlí, musíte si dát při nákupu oblečení, doplňků a obuvi pozor na několik zásadních věcí. Že netušíte, oč se jedná? Nezoufejte a pojďte se inspirovat společně s námi. Na následujících řádcích vám totiž dáme užitečné rady a tipy na to, jak při nákupech oblečení postupovat.

Jak na levnější software? Poradíme!

V dnešním digitálním věku, kdy software tvoří základní stavební kameny našich každodenních pracovních i osobních aktivit, se stává nákup softwarových licencí nezbytností. Jedním z nejvíce

Jak na perfektní stylovou snídani

Během svátečního období mnozí z nás hledají způsoby, jak překvapit a potěšit své hosty.  Perfektní designová snídaně, která kombinuje pohodlí domova s nádechem luxusu, je

Tvorba webových stránek: Webklient