Teplická policie hledá svědky dopravní nehody

Policie žádá občany o podání svědectví v souvislosti s dopravní nehodou, ke které došlo 7. června 2018 v 11:20 hodin v Teplicích, ul. Masarykova třída na parkovišti u McDonald’s. Neznámý řidič osobního vozidla při couvání ohrozil chodce a následně poškodil zaparkovaný automobil Škoda Octavia, z místa nehody následně ujel, aniž by splnil zákonem stanovenou povinnost.

Podle výsledků dosavadního šetření se mělo jednat o vozidlo Renault Megane šedé až tmavě zelené barvy se zahraniční registrační značkou, která obsahovala písmena a číslice TK435. Veškeré poznatky k nehodě lze sdělit na Dopravní inspektorát Teplice, ul. Husitská 5, telefon 974 439 260, nebo na bezplatnou linku 158.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.

Co je CE certifikace a pro koho je důležitá?

Označení CE je důkazem, že výrobce nechal výrobek posoudit a ten splňuje zdravotní, bezpečnostní a environmentální požadavky. Tahle certifikace vám jednak dodá na důvěryhodnosti, jednak