Teplická juniorka přivítala doma Budějovice

Stoprocentní bilanci si v letošní sezóně drží teplická juniorka, ta dnes porazila na domácí půdě České Budějovice. Byl u toho na hřišti už také uzdravený Alois Hyčka.

Svěřenci kouče Čermáka v prvním poločase byli aktivnější a bylo jen otázkou času, kdy otevřou skóre, nejdříve tomu úspěšně bránil brankář Staněk, ale v 25. minutě už byl krátký na pokud Yhojana Diaze. Do poločasu ho ještě tvrdou ranou prověřil Shejbal, avšak skóre se již neměnilo.

Ve druhém poločase pak tepličtí ještě dokázali vedení navýšit, po pravém křídle pláchl v 61. minutě Hyčka a naservíroval míč před branku Mustafičovi, který z voleje rozvlnil síť. Dvoubrankové vedení už tepličtí mladíci bez problémů uhlídali až do konce.

Teplice U21 – České Budějovice U21 2:0 (1:0)

Branky: 25. Diaz, 61. Mustafič.
Sestava Teplic: Němeček – Kodad, Válek, Hruštinec, Šimeček (58. Ondrášek) – Soungole – Hyčka (65. Vepřovský), Dobiáš (77. Kormunda), Diaz (84. Mončevičs), Shejbal – Mustafič (87. Vobecký)

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

4 tipy jak připravit zahradu na léto

Když se počasí opravdu začíná oteplovat, vytáhněte gril, nafoukněte brouzdaliště a oprašte lehátko. I když vše, co prostě chceme udělat, je jen užít si sluníčko, opravdu stojí za to věnovat chvíli tomu, aby se vaše zahrada dostala do formy na letní měsíce.

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.