Search
Close this search box.

Teplice dnes začaly přípravu na příští ročník. Chtějí napravit špatnou loňskou sezonu

Jako první ze všech prvoligových klubů začaly Teplice přípravu na ročník 2018/2019. Do sezony, která začíná 21. července, chtějí vstoupit s předsevzetím, že bude lepší než ta loňská.

„Sezonu musíme hodnotit jako neúspěšnou, cíl jsme nesplnili. A především její jarní část, kdy jsme získali pouhých 11 bodů, byla velmi špatná,“ vrací se předseda představenstva FK Teplice Pavel Šedlbauer k minulému ročníku první ligy.

Tomu aby se už neopakovala letošní mizerná sezona, chtějí Teplice předejít hlavně kvalitním posílením kádru. Především se chtějí v klubu zaměřit na ofenzivní část, která jim obzvlášť dělala problémy.

Posílit se budou muset především o gólového útočníka, hlavně z toho důvodu, že je na odchodu David Vaněček, který byl jako jeden z mála schopen střílet góly.

Ne vše však bylo v minulé sezoně pro Teplice špatné. Jsou např. spokojení se zapracováním mladých fotbalistů Alexe Krále a Patrika Žitného, kteří by se postupně měli stát tahouny týmu. Nadále tak chtějí dávat šanci nadějným hráčům. „To je cesta, kterou prosazujeme a ze které nemůžeme ustoupit, mimo jiné také vzhledem k finančním možnostem,“ říká Pavel Šedlbauer.

Do dnešního zahájení přípravy se zapojili i Patrik Dressler a Dominik šup, kteří se vrátili z hostování. Úplně novými hráči jsou Jan Hošek a Siim Luts. V teplickém kádru zůstává i Daniel Trubač, který zde bude pokračovat hostování ze Slavie.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Tvorba webových stránek: Webklient