Search
Close this search box.

Tenisové naděje měly turnaj v Třebíči

Víkend 10. – 11. března 2018 patřil na kurtech Horáckého tenisového klubu Třebíč starším žákům a žákyním, kteří se sjeli na další z celostátních turnajů jednotlivců, které v letošní zimní sezóně HTK Třebíč pořádá. Do celkových výsledků turnaje velmi výrazně promluvili hráči a hráčky vybraní v roce 2018 Krajského centra talentované mládeže, jehož činnost Horácký tenisový klub Třebíč zajišťuje. Ze čtyř možných finalistů byli z KCTM hned tři z nich! Dívčí finále bylo čistě v režii hráček KCTM, Kláry Podškubkové (TK Spartak Jihlava) a Adriany Svobodové (TK Pelhřimov). V zápase bylo vidět, že se obě dvě hráčky velmi dobře znají. Utkání se lépe vydařilo Kláře Podškubkové, která zvítězila v 6:1 a 6:4 a kromě prvenství ve dvouhře si připsala i celkové vítězství ve čtyřhře! Spoluhráčkou jí byla Anna Jelínková, hráčka HTK Třebíč.

Do chlapeckého finále postoupil Luboš Laštovička (TJ Jiskra Havlíčkův Brod), který měl v nohách těžké semifinálové utkání. Tento fakt se nakonec ukázal být jako rozhodující, když Luboš ve finále těsně podlehl Ondřeji Marečkovi z TJ Brno-Komín.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Pomerančová kůra – vlastnosti a použití

Pomeranče jsou jedním z nejpopulárnějších citrusových plodů. Kromě šťavnaté dužiny lze konzumovat také kůru, která rovněž má mnoho zdravotních vlastností. Proč bychom měli jíst pomerančovou

Tvorba webových stránek: Webklient