Search
Close this search box.

Těhotná žena byla pod vlivem drog

Až těžce pochopitelný se zdá případ, se kterým se setkali v úterý dopoledne strážníci městské policie. Po deváté hodině ráno kontrolovali na zastávce MHD ženu podezřelou z požití OPL, s malým dítětem.

Na ženu byla městská policie předtím upozorněna telefonátem přijatým na linku 156. Hlídka se na parkovišti CAN, kde měla dotyčná být, spojila s oznamovatelem události. Ten jim udal její popis, neboť žena z místa odešla pryč. Vozidlo, do něhož měl obavu, že nastoupí, tam nechala. Strážníci jí brzy našli i s dítětem na zastávce MHD v Husově ulici. Na jejich dotaz, zda požila nějaké omamné látky nebo alkohol, odpověděla: „V žádném případě, nic neužívám, protože jsem těhotná.“ Výsledek dechové zkoušky, které se žena podrobila, byl negativní. Jinak však dopadl test na přítomnost OPL nebo jiné návykové látky, byl pozitivní na Cannabis, Amphetaminy a Methamphetaminy. Celou věc si na místě převzala pracovnice OSPOD.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Pomerančová kůra – vlastnosti a použití

Pomeranče jsou jedním z nejpopulárnějších citrusových plodů. Kromě šťavnaté dužiny lze konzumovat také kůru, která rovněž má mnoho zdravotních vlastností. Proč bychom měli jíst pomerančovou

Tvorba webových stránek: Webklient