Teenageři skopli ženu z tramvaje. Pomozte je najít podle záběrů z videa

Policie pátrá po sedmi mladých lidech, kteří se měli podílet při útoku na ženu v tramvaji. Policie nyní žádá veřejnost o pomoc při jejich identifikaci.

Na konci května nastoupila skupina mladistvých na zastávce Albertov do tramvaje, v které se chovali velmi hlučně. Zřejmě byli všichni pod vlivem alkoholu.
Cestujícím se jejich chování nelíbilo a napomínali je za to. Byly to především ženy, které se neudržely a daly mladistvým najevo, že takto by se chovat neměli. Teenageři jim to však opláceli nadáváním. Jednu z žen pak napadli i fyzicky. „I ta partičku okřikla v domnění, že ona již bude úspěšnější. Opak byl ale pravdou. Především neurvalí a hluční mladíci ji začali atakovat nejprve verbálně. Nakonec ji po zastavení tramvaje doslova vykopli z vozu,“ uvedl mluvčí policie Tomáš Hulan.

Devětadvacetiletá žena se bouchla hlavou o obrubník. Násilnící neměli žádný zájem ženě poskytnout pomoc a utekli. O zraněnou ženu se první chvíli postarali cestující, posléze je vystřídali záchranáři. Žena naštěstí neutrpěla vážnější zranění.

Kromě pěti mladíků byly ve skupince neurvalců i dvě dívky.

Policie přijme jakékoli svědectví k činu. Pátrá nejenom po násilnících, ale i po mužích, kteří si z nedalekých eskalátorů čin natáčeli.

Scroll to Top
Web vyrobili ve Webklient.cz