Tatranu zápas s Chodovem nevyšel

Ačkoliv muži vedli po gólu kapitána Ullmanna 2:1, tento stav dlouho nevydržel – Chodovu se podařilo proměnit větší množství střel, ze STODOLY si tak odváží tři body. Fridrichovci se s Chodovem potkají znovu, tentokrát v Poháru, toto utkání je na programu těsně před Vánoci.

Utkání pro Střešovice nezačalo úplně nejlépe, v osmé minutě byl vyloučen na dvě minuty za blokování hole Mikuláš Komárek, Chodov během minuty dokázal otevřít skóre. Na druhé straně byl ve čtrnácté minutě vyloučen za sekání Michal Podhráský a i Tatran dokázal nabídnuté šance využít. Ve třetí minutě druhé třetiny to vypadalo nadějně, kapitán domácích Filip Ullmann poslal svůj tým do vedení na 2:1, přesto Fridrichovci i tuto část prohráli.

V první i druhé třetině byla hra sice vyrovnaná, přesto vždy Chodov dokázal poslat více střel na bránu. A právě střelecká převaha se někde musela projevit: Chodovští si v poslední části vypracovali náskok s rozdílem o pět gólů a bylo poměrně jasno o tom, kdo si toto derby podmaní. V závěru utkání, konkrétně pět sekund před koncem, upravil skóre na 3:7 Filip Langer, nejmladší člen mužské reprezentace.

Dnes to sice nevyšlo, muži mají ale další šanci již 19. prosince, kdy se výběru Davida Podhráského znovu postaví, tentokrát v jeho svatostánku na Jižním Městě. Bude mít toto Pohárové utkání stejný průběh, nebo tým Milana Fridricha překvapí soupeře a zvítězí?

Nyní čeká Superligu pauza, na programu je od 1. prosince domácí šampionát, další ligové kolo odehrají Tatraňáci až 14.12. proti České Lípě.

Milan Fridrich (Tatran): Do poloviny utkaní poměrně vyrovnaný zápas, od druhé poloviny jsme soupeři nabídli příliš velké množství brejků. Na tyto věci se budeme muset zaměřit, děkujeme divákům a soupeři příjemný večer.

David Podhráský (Chodov): Elen i Lucka mohou být na taťku pyšné. Ještě jednou Tomovi za celý Chodov gratuluju a jsem rád, že jsme tuhle část sezóny ukončili vítězně, po skvělém výkonu ve 3. třetině! Přeju všem reprezentantům hodně štěstí a těším se na pokračování sezóny!

Tatran – Chodov 3:7

Branky a nahrávky: 16. Ullmann, 23. Komárek, 60. Langer – 9. Matejčík, 34. Mikeš, 37. Ondrušek, 54. Ondrušek, 55. Vávra, 55. Krbec, 57. Ondrušek. Rozhodčí: Martin Valenta, Michal Žďárský. Diváci: 205.
TATRAN: Rebro (Fibiger) – Kreysa, Komárek, Mühlfait, Slavík, Sládeček, Kolísko, Langer, Beneš, Mochan, Pixa, Piták, Meliš, Gašparík, Švéda. Ullmann, Váňa.
CHODOV: Barák (Šantora) – Pražan, Maxa, Mikeš, Jiří Koutný, Kašovský, Vošta, Tomáš Vávra, Marek Vávra, Ondrušek, Řezáč, Martin Koutný, Matejčík, Krbec, Plíhal, Michal Podhráský, Doubek, Strnad.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Investiční zlato, jistota s hologramem

Švýcarské zlaté slitky s hologramem od rafinerie Argor-Heraeus představují revoluci v oblasti investičního zlata. Nejedná se jen o obyčejné zlaté cihly, ale o vyspělé technologické

Tvorba webových stránek: Webklient