Tatran vyhrál s Otrokovicemi po nájezdech, veze domů další body

Tak to je sen! Čtvrtý duel v řadě Tatran zlomil ve svůj prospěch, podruhé navíc v prodloužení (tentokrát až v nájezdech). Pražané tak dokázali, že umí vybojovat body i za vyhrocené situace, tedy v okamžiku, kdy je hranice mezi výhrou a prohrou nejtenčí.

Boj o každý kousek hřiště. Tak by se dala charakterizovat úvodní třetina duelu na domácí půdě Panthers. Otrokovičtí bránili co to šlo, rady si s nimi nevěděla ani elitní střešovická pětka – v posledním možném okamžiku míčku vždy do cesty vstoupila něčí noha či hůl, skóre se tak měnilo až začátkem druhé dvacetiminutovky.

Ačkoliv hosté z Prahy šli v šestadvacáté minutě do vedení, po vyloučení Sládečka za sekání se během pár sekund prosadil domácí Kostka a skóre bylo opět rázem vyrovnané. Po několika soubojích ve středu hřiště doputoval míček za záda Michajloviče podruhé, následně Fridrichův tým mohl skórovat v přesilové hře, tu ale Pražané nevyužili. Dramatické boje se přenesly až do závěrečné třetiny, základní hrací část končila za stavu 3:3 a po prodloužení následovaly nájezdy. V těch byl úspěšnější pražský celek po rozhodujícím gólu kapitána Filipa Ullmanna, tým z Prahy šest si domů odváží dva body a již počtvrté v řadě zvítězil.

Po čtyřech zápasech má Ullmannův tým deset bodů a patří mu průběžně druhá pozice, příští neděli svedou bitvu na Jižním Městě s prvním Chodovem.

Otrokovice – Tatran 3:4

Branky a nahrávky: 29. Kostka (Petřík), 50.Gál (Zimmer), 51. Uhrinovský (Gál) – 27. Sládeček (Komárek), 35. Sládeček (Ullmann), 41. Langer (Beneš), rozhodující nájezd Ullmann. Rozhodčí: Kamil Sojka, Tomáš Sojka. Diváci: 264.
OTROKOVICE: Michajlovič (Malina) – Sovják, Uhrinovský, Rožnovják, Jurčík, Zapletal, Szweda, Kostka, Martin Nagy, Gál, Zimmer, Michal Nagy, Švajný, Kittel, Kvapil, Volek, Vykopal, Petřík, Čevela.
TATRAN: Rebro (Fibiger) – Tlapák, Kreysa, Komárek, Svačinka, Mühlfait, Sádlo, Sládeček, Kolísko, Langer, Beneš, Pixa, Meliš, Svoboda, Vítovec, Švéda, Ullmann, Váňa.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Léto v Česku: Objevte kouzlo Vltavy a jižních Čech

Léto je tady a s ním i doba dovolených a výletů. Pokud plánujete trávit část svých letních dnů doma, v České republice, neměli byste vynechat jižní Čechy, oblast bohatou na historii, kulturu a nádhernou přírodu. A pro všechny milovníky vodních sportů je zde speciální novinka: nová vodácká mapa pro řeku Vltavu.

Jak se rodí pamětní mince? Poodhalte tajemství ražby mincí

Mince provázejí lidstvo již více než dvě tisíciletí. Nástroje používané pro výrobu mincí se za tu dlouhou dobu sice výrazně proměnily, některé věci ale přetrvávají. Ať už jde o klasické oběživo či mince pamětní, stále se jedná o poměrně složitý proces, který v sobě snoubí uměleckou, řemeslnou i čistě technologickou stránku.