Tanečníci z umělecké školy se představili v Roškotově divadle

V pořadí 41. premiéra moderního scénického tance v podobě celovečerního vystoupení Tanečního oddělení ZUŠ J.Kociana se uskutečnila v pátek 13. dubna se v Roškotově divadle v Ústí nad Orlicí.

Tak je dobrým zvykem, bylo vystoupení rozděleno do tří samostatných představení a to podle tanečních ročníků. Nejdříve vystoupilo oddělení Hany Hýbalové, následovali mladí tanečníci a tanečnice Zlatuše Bartošové a celý program zakončily choreografie v podání žáků Pavlíny Lipenské.

V průběhu večera bylo pro diváky připraveno celkem 33 choreografií v podání 2 stovek žáku Základní umělecké školy Jaroslava Kociana.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

4 tipy jak připravit zahradu na léto

Když se počasí opravdu začíná oteplovat, vytáhněte gril, nafoukněte brouzdaliště a oprašte lehátko. I když vše, co prostě chceme udělat, je jen užít si sluníčko, opravdu stojí za to věnovat chvíli tomu, aby se vaše zahrada dostala do formy na letní měsíce.

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.