Tanečníci z umělecké školy se představili v Roškotově divadle

V pořadí 41. premiéra moderního scénického tance v podobě celovečerního vystoupení Tanečního oddělení ZUŠ J.Kociana se uskutečnila v pátek 13. dubna se v Roškotově divadle v Ústí nad Orlicí.

Tak je dobrým zvykem, bylo vystoupení rozděleno do tří samostatných představení a to podle tanečních ročníků. Nejdříve vystoupilo oddělení Hany Hýbalové, následovali mladí tanečníci a tanečnice Zlatuše Bartošové a celý program zakončily choreografie v podání žáků Pavlíny Lipenské.

V průběhu večera bylo pro diváky připraveno celkem 33 choreografií v podání 2 stovek žáku Základní umělecké školy Jaroslava Kociana.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.

Policie oznámí, kdo může za výbuch a smrt v dole OKD před vánoci 2018

Dne 20. prosince 2018 došlo na dole ČSM Sever ve Stonavě, okres Karviná, k výbuchu metanu. Při výbuchu zahynulo 13 horníků (1 Čech a 12 Poláků) a dalších 7 bylo zraněno. Tři horníci byli hospitalizováni v Ostravě a Karviné, přičemž jeden z nich byl ve vážném stavu. V lednu 2019 vznikl společný vyšetřovací tým složený z justičních a policejních orgánů Polské a České republiky. Nyní mezinárodní tým oznámí výsledky vyšetřování.