Search
Close this search box.

Tanečnice z jablonské ZUŠky zvítězily v krajském kole taneční soutěže

Žákyně II. stupně tanečního oboru jablonské ZUŠ v pondělí s přehledem zvítězily v krajském kole taneční soutěže a zdejší ZUŠku budou reprezentovat v kole celostátním.

Dvě z letošních absolventek II. stupně tanečního oboru Základní umělecké školy Jablonné nad Orlicí – Alžběta Víšová a Tereza Kosková – se v pondělí 30. 4. 2018 zúčastnily krajského kola soutěže tanečních oborů ZUŠ ve Skutči. V tvrdé konkurenci, v nejstarší kategorii, po zásluze získaly zlaté pásmo a přímý postup do celostátního kola soutěže ZUŠ. Toto soutěžní klání proběhne ve dnech 31.5. – 2.6. v Uherském Hradišti. Děvčata kromě zlatého pásma obdržela i „Zvláštní ocenění za neotřelost zvoleného námětu“.
Poděkování a gratulace patří i jejich vyučujícímu Zdeňku Hejzlarovi ze zdejší ZUŠ.

Jablonští diváci a příznivci tance budou moci choreografii zhlédnout v rámci každoroční přehlídky žáků tanečního oboru Tanec v rytmu…, která proběhne 14. a 15. června 2018 v sále Městského kina v Jablonném.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Průvodce nakupováním: na co si dát při nákupu oblečení pozor?

Chcete-li být letos in a v pohodlí, musíte si dát při nákupu oblečení, doplňků a obuvi pozor na několik zásadních věcí. Že netušíte, oč se jedná? Nezoufejte a pojďte se inspirovat společně s námi. Na následujících řádcích vám totiž dáme užitečné rady a tipy na to, jak při nákupech oblečení postupovat.

Jak na levnější software? Poradíme!

V dnešním digitálním věku, kdy software tvoří základní stavební kameny našich každodenních pracovních i osobních aktivit, se stává nákup softwarových licencí nezbytností. Jedním z nejvíce

Jak na perfektní stylovou snídani

Během svátečního období mnozí z nás hledají způsoby, jak překvapit a potěšit své hosty.  Perfektní designová snídaně, která kombinuje pohodlí domova s nádechem luxusu, je

Tvorba webových stránek: Webklient