Tachovští policisté pátrají po pohřešovaném muži

ULBRICH ALEŠ
pohřešovaný muž
Datum narození 27.7.1982
Pátrání vyhlášeno 12.8.2018
Bydliště – okres TACHOV
Nebezpečný NE
Ozbrojen NE
Nakažlivá nemoc NE
Státní příslušnost Česká republika (CZ)
Výška asi 180 cm
Zdánlivé stáří 36 let

Popis osoby
POSTAVA hubená
BARVA VLASŮ hnědočerné
BARVA VOUSŮ hnědé BARVA VOUSŮ prošedivělé STŘIH VOUSŮ bradka
BARVA OČÍ modrá

Jmenovaný byl naposledy spatřen 4. srpna letošního roku v dopoledních hodinách v místě trvalého bydliště. Odtud pěšky odešel neznámo kam, aniž by o sobě podal jakoukoli zprávu. S sebou si vzal finanční hotovost ve výši několika tisíc korun. Dle zjištěných informací neužívá žádné léky a netrpí žádnými zdravotními komplikacemi či sebevražednými sklony. Z dosud provedeného šetření vyplývá, že by se mohl nacházet na území Plzeňského či Jihočeského kraje.

Tachovští kriminalisté žádají všechny občany, kteří by mohli podat jakoukoli informaci o pobytu, výskytu nebo pohybu pohřešovaného, aby neprodleně podali zprávu na Policii České republiky, Územní odbor Tachov – služba kriminální policie a vyšetřování, tel.: 974 337 316 – 317, 974 322 015 nebo na linku tísňového volání 158.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Léto v Česku: Objevte kouzlo Vltavy a jižních Čech

Léto je tady a s ním i doba dovolených a výletů. Pokud plánujete trávit část svých letních dnů doma, v České republice, neměli byste vynechat jižní Čechy, oblast bohatou na historii, kulturu a nádhernou přírodu. A pro všechny milovníky vodních sportů je zde speciální novinka: nová vodácká mapa pro řeku Vltavu.