Search
Close this search box.

Tachovští policisté hledají svědky nehody v Přimdě

Viděl někdo řidiče, který způsobil dopravní nehodu, z místa nehody odešel a vozidlo nechal havarované v jízdním pruhu?

Tachovští dopravní policisté hledají svědky nehody, která se stala 30. srpna letošního roku na silnici mezi obcemi Mlýnec a Přimda. Po uvedené komunikaci jel ve směru na Přimdu dosud neznámý řidič s vozidlem Renault Thalia. Z dosavadního šetření vyplývá, že při projíždění mírné pravotočivé zatáčky ve stoupání nepřizpůsobil řidič rychlost jízdy svým schopnostem a vlastnostem vozidla a ve vysoké rychlosti vyjel s vozidlem vpravo mimo komunikaci. Ve smyku jel vůz po břehu silničního příkopu několik metrů, následně vyjel zpět na komunikaci, přejel celou šíři vozovky a vyjel do levého silničního příkopu. Tam narazil do svahu, tím byl odmrštěn zpět na komunikaci, kde se otočil na střechu. Neznámý řidič z místa nehody utekl a vozidlo nechal havarované v jízdním pruhu komunikace.

Tachovští dopravní policisté žádají občany, kteří by mohli poskytnout informace k uvedené nehodě, jež by napomohly jejímu řádnému prošetření, aby se jim ozvali na tel.: 974 337 266, 974 337 251. Informace mohou sdělit také na tel.: 974 322 015 nebo na linku tísňového volání 158.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

10 zásad pro nové dětské hřiště

Dětská hřiště jsou místa, kde děti tráví mnoho hodin svého dětství. Tato prostranství by měla být bezpečná, zábavná a podporovat rozvoj dětí. Při plánování nového

Tvorba webových stránek: Webklient