Tachovští policisté hledají svědky dopravní nehody

Neznámý řidič na dálnici vyjel do odvodňovacího žlabu, kde narazil do směrového sloupku. Poté se s vozidlem vrátil na dálnici, kde narazil do svodidel.

Dálniční policisté z Ostrava u Stříbra žádají svědky dopravní nehody, ke které došlo v pondělí (6.8.2018) mezi 16.00 až 19.50 hod., aby napomohli s jejím řádným objasněním.

Dosud neznámý řidič nákladního vozidla v místě 141,7 km na dálnici D5 ve směru jízdy na Rozvadov z nezjištěných důvodů vyjel vpravo mimo těleso dálnice do odvodňovacího žlabu, kde narazil do směrového sloupku. Po ujetí několik desítek metrů ve žlabu se pak neznámý řidič nákladního vozidla vrátil zpět na dálnici, kdy v této době narazil do pravých svodidel. Řidič událost neoznámil a z místa ujel.

Případní svědci se mohou na policisty obrátit přímo na jejich služebnu dálničního oddělení v Ostrově u Stříbra 974 337 501, na nejbližší služebnu Policie ČR, nebo na bezplatnou linku tísňového volání 158.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Léto v Česku: Objevte kouzlo Vltavy a jižních Čech

Léto je tady a s ním i doba dovolených a výletů. Pokud plánujete trávit část svých letních dnů doma, v České republice, neměli byste vynechat jižní Čechy, oblast bohatou na historii, kulturu a nádhernou přírodu. A pro všechny milovníky vodních sportů je zde speciální novinka: nová vodácká mapa pro řeku Vltavu.