Search
Close this search box.

Táborští policisté dopadli vychytralou zlodějku, hrozí jí až tři roky vězení

Táborským policistům se podařilo ustanovit, vypátrat a následně zadržet ženu středního věku, která v průběhu minulého týdne vnikla do jedné z táborských sportovních hal a okradla zde sportující dívku o její v tělocvičně volně odložený mobilní telefon.

Hodnota odcizeného IPhonu 6 byla odhadnuta na částku 6 000 korun. Zlodějka nebyla pro táborské policisty žádnou neznámou osobou. Žena středního věku se obdobného jednání již dopustila opakovaně, a to i v jiných tělocvičnách. Telefon, stejně jako v předešlých případech, obratem prodala jiné osobě. I tak se policistům podařilo telefon dohledat a bude tak po nezbytných úkonech vrácen majitelce.

Zlodějka opět půjde před soud, kde je vzhledem k pokračující recidivě ohrožena až trestem odnětí svobody na dobu až tří let.

Jak z uvedeného vyplývá, nejedná se o ojedinělý případ okradených sportovců při jejich aktivitách. Opětovně na tuto problematiku upozorňujeme a nabádáme sportovce, aby zabezpečení svého majetku, a to nejen po dobu tréninku, věnovali odpovídající pozornost.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

10 zásad pro nové dětské hřiště

Dětská hřiště jsou místa, kde děti tráví mnoho hodin svého dětství. Tato prostranství by měla být bezpečná, zábavná a podporovat rozvoj dětí. Při plánování nového

Tvorba webových stránek: Webklient