Search
Close this search box.

Táborské B-mužstvo podlehlo hlubockým hokejistům 0:5

Hráči táborského B-mužstva nedokázali v devátém sezónním střetnutí krajské ligy navázat na předchozí vítězství v Milevsku. Nejenže hokejistům Hluboké nad Vltavou hladce podlehli, ale nedokázali zatížit konto jejich brankáře Daška byť jen jediným čestným úspěchem.

HC TÁBOR B – HLUBOKÁ N/VLT. 0:5 (0:2, 0:2, 0:1)

Branky a nahrávky: – 19. Oulík (Matys), 20. Fiala, 33. Miler (Moudrý, Hejda), 37. Holub (Robin Rákosník, Formánek), 55. Miler.

Rozhodčí: Čáp – Karlín, Matoušek. Vyloučení: 9:6 Využití: 0:3 Góly v oslabení: 0:0 Diváci: 100

HC TÁBOR B: Michal Novák – Hastrman, Růžek, T. Hošek, Ošmyk, Bouška, P. Hošek, Dudák – Syrovátka, Ježek, Hubáček – Kratochvíl, Jankovský, Pospíchal – Prštický, Jelínek, Martin Novák.

HLUBOKÁ N/VLT.: Dašek – Hejda, Rákosník, Žlůva, Heřmánek, Formánek – Moudrý, Miler, Bahula, Matys, Oulík, Šimek, Dvořák, Fiala, Holub.

Štěpán Kadilák, trenér B-týmu HC Tábor: „Do zápasu jsme nastoupili velice laxně, už v první třetině jsme dostali dva góly, a pak už pro nás bylo těžké utkání jakkoliv otočit. Přístup k dnešnímu utkání byl od nás takový liknavý a výkon týmu se vůbec nedá srovnat s tím předchozím v Milevsku. Tam jsme po velice slušném výkonu vyhráli a asi jsme si mysleli, že to teď doma půjde snadno. A samozřejmě bez vstřeleného gólu budeme jenom těžko vyhrávat…“

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Tvorba webových stránek: Webklient