Syn opakovaně mlátil svou matku opaskem, kopal do ní a bil jí pěstmi

Bohužel se stává, že rodiče týrají své děti. Stejně smutné je to ale i naopak.

Policie v těchto dnech podezírá osmadvacetiletého muže, že týral, bil a ponižoval svou matku. Tato nechutná záležitost se pravidelně stávala po celé čtyři (!) roky v jedné obci na Uherskobrodsku. Žena se syna velmi bála, a proto ho nešla udat na polici. Stejně tak se obávala reakce okolí.

„Syn matce opakovaně vyhrožoval, sprostě jí nadával a bil ji zpravidla třikrát do měsíce. Dvakrát si také sundal opasek a matku jím zbil po celém těle. Jindy ji napadl pěstmi a kopal do ní. Po jednom útoku dokonce musela jít k lékaři na ošetření,“ informovala mluvčí uherskohradišťské policie Milena Šabatová.

Jindy syn v agresivitě rozbíjel domácí zařízení. “Rozbíjel vše, co mu přišlo pod ruku. Žena z něj měla obrovský strach, a proto vždy, když měla možnost utéct, schovala se ve sklepě nebo na dvoře domu,“ sdělila mluvčí.
Násilník svou matku napadal i ve spánku.

Žena už to nevydržela a nakonec vše oznámila na policii, která okamžitě muže vykázala z domu. Syn má nyní od soudu nařízený zákaz přibližovat se ke své matce. Za svoje chování může očekávat i trest ve výši osm let vězení.

Scroll to Top
Web spravuje Webklient