Sylván podpořil dětský domov Domino

Obytná zóna Sylván a.s. věnovala Dětskému domovu Domino Plzeň finanční dar. Předseda představenstva Jaroslav Novák předal ve středu 5. prosince ředitelce domova Nadě Erbové šek v hodnotě 25 tisíc korun.

Obytná zóna Sylván a.s. podporuje Domino dlouhodobě. V letech 2013 a 2014 věnovala domovu šeky v hodnotě 10 tisíc korun, v roce 2015 v hodnotě 20 tisíc korun, loni a letos vzhledem k velmi dobrým hospodářským výsledkům společnost částku navýšila na 25 tisíc korun. Peníze budou využity na volnočasové aktivity dětí, a to například na zimní pobyty na horách.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.

Co je CE certifikace a pro koho je důležitá?

Označení CE je důkazem, že výrobce nechal výrobek posoudit a ten splňuje zdravotní, bezpečnostní a environmentální požadavky. Tahle certifikace vám jednak dodá na důvěryhodnosti, jednak