Svitavští volejbalisté se zúčastnili turnaje žákovských krajských výběrů

O víkendu 1. – 3. června se konal v Novém Jičíně turnaj žákovských krajských výběrů, který se každé dva roky střídá s Olympiádou dětí a mládeže. Do konečné nominace na tuto akci se dostali čtyři hráči ze svitavského oddílu Jakub Klika, David Jarůšek, Josef Meluzín a Vojtěch Slezák. Po nevýrazném startu (prohra 1:2 s Královéhradeckým krajem) se tým pod vedením trenérů Václava Fikara a Marka Meluzína rozehrál a obsadil konečné druhé místo, když ve finále nestačil na Středočeský kraj.

Výsledky v základní skupině:
Pardubický – Královéhradecký 1:2 (15,-24,-11)
Pardubický – Olomoucký 2:0 (4,16)
Pardubický – Vysočina 2:0 (24,10)
Pardubický – Moravskoslezský 1:2 (-16,21,-10)
Pardubický – Středočeský 0:2 (-15,-20)
Pardubický – Praha 2:1 (-21,19,20)

Pořadí v základní skupině:
1. Středočeský, 2. Praha, 3. Moravskoslezský, 4. Pardubický, 5. Královéhradecký, 6. Vysočina, 7. Olomoucký

čtvrtfinále
Pardubický – Liberecký 2:0 (20,23)

semifinále
Pardubický – Praha 2:0 (24,15)

finále
Pardubický – Středočeský 0:2 (-19,-17)

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.

Co je CE certifikace a pro koho je důležitá?

Označení CE je důkazem, že výrobce nechal výrobek posoudit a ten splňuje zdravotní, bezpečnostní a environmentální požadavky. Tahle certifikace vám jednak dodá na důvěryhodnosti, jednak