Svitavští volejbalisté jsou již šestým rokem stříbrní

V neděli 25. března byl ve Svitavách ukončen megaturnajem za účasti deseti týmu mezikrajský přebor krajů královohradeckho a pardubického. Opět se systém soutěže vrátil k modelu, kdy se v jarní části potkávaly nejlepší týmy obou krajů. Pro Svitavy to znamenalo spoustu kvalitních utkání v konfrontaci týmů ze špice Českého poháru a nakonce čtvrté místo ve finálové skupině, znamenající po odečtu stříbrné medaile v našem kraji.

V soutěži samotné dokázali svitavští porážet pouze Českou Třebovou II. Sice ostatní týmy silně trápili a uhráli pár setů, na vítězství to ale nestačilo. Snad se veškerá zranění a nemoci již budou vyhýbat a my ukážou vzrůstající tendenci na kvalifikaci o mistrovství republiky, které je vrcholem celé sezóny. Uchazečů letos bude určitě hodně jak ukazoval Český pohár.

Béčko nabíralo cenné zkušenosti a ve druhé výkonostní skupině obsadili čtvrté místo. Na závěrečném turnaji již svitavští volejbalisté trápili i družstva hrající na začátku sezóny o třídu lépe, což je dobrým příslibem pro příští sezónu, kdy ročník 2004 vypadá velmi nadějně.

Turnaj byl zakončen slavnostním vyhlášením za účasti vedoucíh soutěží obou krajů Lídy Haraštové a Jakuba Lejska.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.

Co je CE certifikace a pro koho je důležitá?

Označení CE je důkazem, že výrobce nechal výrobek posoudit a ten splňuje zdravotní, bezpečnostní a environmentální požadavky. Tahle certifikace vám jednak dodá na důvěryhodnosti, jednak