Search
Close this search box.

Svitavští volejbalisté jsou již šestým rokem stříbrní

V neděli 25. března byl ve Svitavách ukončen megaturnajem za účasti deseti týmu mezikrajský přebor krajů královohradeckho a pardubického. Opět se systém soutěže vrátil k modelu, kdy se v jarní části potkávaly nejlepší týmy obou krajů. Pro Svitavy to znamenalo spoustu kvalitních utkání v konfrontaci týmů ze špice Českého poháru a nakonce čtvrté místo ve finálové skupině, znamenající po odečtu stříbrné medaile v našem kraji.

V soutěži samotné dokázali svitavští porážet pouze Českou Třebovou II. Sice ostatní týmy silně trápili a uhráli pár setů, na vítězství to ale nestačilo. Snad se veškerá zranění a nemoci již budou vyhýbat a my ukážou vzrůstající tendenci na kvalifikaci o mistrovství republiky, které je vrcholem celé sezóny. Uchazečů letos bude určitě hodně jak ukazoval Český pohár.

Béčko nabíralo cenné zkušenosti a ve druhé výkonostní skupině obsadili čtvrté místo. Na závěrečném turnaji již svitavští volejbalisté trápili i družstva hrající na začátku sezóny o třídu lépe, což je dobrým příslibem pro příští sezónu, kdy ročník 2004 vypadá velmi nadějně.

Turnaj byl zakončen slavnostním vyhlášením za účasti vedoucíh soutěží obou krajů Lídy Haraštové a Jakuba Lejska.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Pomerančová kůra – vlastnosti a použití

Pomeranče jsou jedním z nejpopulárnějších citrusových plodů. Kromě šťavnaté dužiny lze konzumovat také kůru, která rovněž má mnoho zdravotních vlastností. Proč bychom měli jíst pomerančovou

Tvorba webových stránek: Webklient