Švihovská policie kontrolovala řidiče, ten byl pod vlivem drog

Švihovští policisté kontrolovali 4. května tohoto roku v obci Bíluky řidiče, který jel s vozidlem značky Peugeot 307. Řidič dvaatřicetiletý muž z obce u Nového Jičína byl zastaven třicet minut před půlnocí a podrobil se dechové zkoušce, která byla s negativním výsledkem, ale test na návykové látky měl pozitivní na amfetamin a metamfetamin.

Muž souhlasil s lékařským vyšetřením a byl převezen do zdravotnického zařízení v Klatovech, kde byl proveden i odběr krve a moči. Muž je podezřelý ze spáchání přestupku.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Jak vybrat originální pergolu na terasu?

Zahradní pergoly jsou nedílnou součástí venkovního prostoru a nabízejí mnoho možností pro vytvoření stylové terasy, klidného místa pro odpočinek nebo venkovního jídelního prostoru. Tyto stavby mohou být vyrobeny z různých materiálů a v různých stylech, od klasického po moderní, a slouží jako alternativa k tradičním zahradním altánům. V tomto článku se podíváme na zahradní pergoly blíže, uvedeme jejich vlastnosti a využití, a také se zaměříme na různé styly, které je možné použít pro vytvoření elegantní a funkční terasy.

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.