Search
Close this search box.

Světluška zasvítila i na prachatické radnici

Sbírkové dny Světlušky v Prachaticích a ČR, které právě probíhají 10. – 14. 9. 2018, zasvítily i na Městském úřadu Prachatice.
Nejen celý odbor kanceláře starosty, ale i řada dalších zaměstnanců našeho městského úřadu se zapojilo do sbírky a přispělo.

Prachatický úřad navštívily studentky Střední pedagogické školy z Prachatic.

Světluška přispívá na speciální pomůcky, které „mluví“ nebo mají hmatový displej, na psí vodící pomocníky, na osobní asistenty dětem i seniorům, podporuje rozvoj talentu a tvořivých schopností nevidomých.

V loňském roce se v ČR vybralo přes 19 milionů korun.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Průvodce nakupováním: na co si dát při nákupu oblečení pozor?

Chcete-li být letos in a v pohodlí, musíte si dát při nákupu oblečení, doplňků a obuvi pozor na několik zásadních věcí. Že netušíte, oč se jedná? Nezoufejte a pojďte se inspirovat společně s námi. Na následujících řádcích vám totiž dáme užitečné rady a tipy na to, jak při nákupech oblečení postupovat.

Jak na levnější software? Poradíme!

V dnešním digitálním věku, kdy software tvoří základní stavební kameny našich každodenních pracovních i osobních aktivit, se stává nákup softwarových licencí nezbytností. Jedním z nejvíce

Jak na perfektní stylovou snídani

Během svátečního období mnozí z nás hledají způsoby, jak překvapit a potěšit své hosty.  Perfektní designová snídaně, která kombinuje pohodlí domova s nádechem luxusu, je

Tvorba webových stránek: Webklient