Sušičtí policisté pátrají po pachateli vloupání do prodejny

Dne 21. března 2018 přijali policisté oznámení o vloupání do prodejny v obci Sušice. Neznámý pachatel vytrhl kovovou okenní mříž, vypáčil okno a vnikl do objektu. Prodejnu prošel, vypáčil dveře. Pokusil se vypáčit i dvířka od trezoru, což se mu nepodařilo. Dále vypáčil dveře plechové skříně, ve které se nacházely šuplíky. Ty opět vypáčil a ukradl z nich finanční hotovost ve výši 81 tisíc korun. Škoda, kterou způsobil na poškozených věcech, byla však větší. Byla stanovena na 100 tisíc korun.

Na místo byla přivolána výjezdová skupina služby kriminální policie a vyšetřování Klatovy a také psovod se služebním psem. Policisté provedli šetření v okolí, ohledání místa činu, zajistili kriminalistické stopy a ve věci zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání trestného činu poškození cizí věci a trestného činu krádež. Po pachateli pátrají.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Investiční zlato, jistota s hologramem

Švýcarské zlaté slitky s hologramem od rafinerie Argor-Heraeus představují revoluci v oblasti investičního zlata. Nejedná se jen o obyčejné zlaté cihly, ale o vyspělé technologické

Tvorba webových stránek: Webklient