Štvavá kampaň proti manželům Koukalovým! Museli zrušit vyprodané turné

Bývalá biatlonová hvězda Gabriela Koukalová měla se svým manželem Petrem naplánováno na letošní říjen pět besed v různých městech, kde měli divákům vyprávět o svých životních peripetiích. Gabriela měla povídat o různých tabů, která jsou součástí vrcholového sportu, např. bulimie. Petr Koukal se měl svěřit posluchačům o svém šoku při zjištění, že má rakovinu varlat.

Jenže vyprodané besedy, které byly nazvány „Zažijte vrchol upřímnosti“, nakonec manželé Koukalovi zrušili. Novinářům to oznámil Ivo Toman, který měl jejich setkání s fanoušky moderovat. „Potvrzuji, že turné s manžely Koukalovými bylo zrušené a náhradní termíny neplánujeme.“ Podle Tomana je hlavním důvodem štvavá kampaň na internetu, ale i od některých novinářů. „Jako by oni neměli právo na veřejná vystoupení. Tato kampaň byla bohužel přiživována i vámi novináři. Proto jsme se rozhodli to ukončit, což je mi osobně velice líto, protože si myslím, že tito dva mají veřejnosti co říci,“ dodal Toman.
Peníze za vstupenky v hodnotě za 399 a 499 korun budou samozřejmě vráceny. Ta vyšší cena byla pro ty diváky, co měli sedět v prvních třech řadách.

Ti co se chtějí dozvědět více o Gabriele a Petrovi Koukalových, těm musí tedy stačit knihy, které oba vydali. Koukalové vyšla publikace letos v březnu a to s názvem „Jiná“ a hned vyvolala ostré reakce mezi fanoušky, ale především v biatlonovém světě. Dá se říci, že Koukalová skoro na nikom ze svých trenérů i kolegů nenechala suchou niť. Např. o kouči Šikolovi uvedla, že jí v juniorském věku nadával, jak je tlustá, což bylo u ní příčinou vzniku bulímie.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.

Co je CE certifikace a pro koho je důležitá?

Označení CE je důkazem, že výrobce nechal výrobek posoudit a ten splňuje zdravotní, bezpečnostní a environmentální požadavky. Tahle certifikace vám jednak dodá na důvěryhodnosti, jednak