Středočeské policistky se na Policejním mistrovství ČR ve střelbě z krátkých zbraní umístily na třetím místě

Ve dnech od 1. do 4. října 2018 tři policistky a tři policisté ze Středočeského kraje změřili své schopnosti v různých disciplínách ve střelbě z krátké služební zbraně. Ženskému týmu ve složení pprap. Lucie Drábková z Územního odboru Praha venkov – Východ, prap. Jana Blechová a pprap. Jana Ciprová z Územního odboru Beroun se podařilo vystřílet krásné 3. místo v kategorii „policejní akční střelba – družstva ženy“. Silnou konkurencí pro ně bylo dalších devět týmů žen.

Kromě ženského zastoupení se Policejního mistrovství ČR účastnilo 22 týmů mužů. Středočeské družstvo reprezentovali nprap. Petr Zlatohlávek, nprap. Pavel Hůlka a mjr. Petr Frinta, kteří se umístili na 15. místě. Kromě soupeření v týmech probíhala samozřejmě také soutěž jednotlivců, do které se přihlásilo 41 žen a 66 mužů.

Na letošním Policejním mistrovství ČR se tým žen ze středních Čech zasloužil o vůbec první umístnění do třetího místa v ženském zastoupení, což bude jistě silná motivace pro trénování na příští rok.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Investiční zlato, jistota s hologramem

Švýcarské zlaté slitky s hologramem od rafinerie Argor-Heraeus představují revoluci v oblasti investičního zlata. Nejedná se jen o obyčejné zlaté cihly, ale o vyspělé technologické

Tvorba webových stránek: Webklient