Search
Close this search box.

Strážníci zadrželi dva muže, kteří poničili sprejem zeď domu v Kroměříži

Městská policie zadržela dnes nad ránem dva osmadvacetileté muže, kteří sprejem poničili zeď domu. „Oba se k činu doznali. Jeden se označil za sprejera a druhý za hlídače,“ poznamenal ředitel městské policie Libor Kubiš.

Čin sprejerů oznámil na linku 156 všímavý občan, který spatřil oba muže za azylovým domem. Hlídka pak na místě spatřila u posprejované zdi dva pachatele. Městští policisté je následně předali hlídce Policie ČR, která se událostí zabývá kvůli podezření z trestného činu.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Průvodce nakupováním: na co si dát při nákupu oblečení pozor?

Chcete-li být letos in a v pohodlí, musíte si dát při nákupu oblečení, doplňků a obuvi pozor na několik zásadních věcí. Že netušíte, oč se jedná? Nezoufejte a pojďte se inspirovat společně s námi. Na následujících řádcích vám totiž dáme užitečné rady a tipy na to, jak při nákupech oblečení postupovat.

Jak na levnější software? Poradíme!

V dnešním digitálním věku, kdy software tvoří základní stavební kameny našich každodenních pracovních i osobních aktivit, se stává nákup softwarových licencí nezbytností. Jedním z nejvíce

Jak na perfektní stylovou snídani

Během svátečního období mnozí z nás hledají způsoby, jak překvapit a potěšit své hosty.  Perfektní designová snídaně, která kombinuje pohodlí domova s nádechem luxusu, je

Tvorba webových stránek: Webklient