Strážníci z Jižních Svahů přistihli mladé sprejery přímo při činu

(Aktualizováno před )

Vyloženě smůlu měla dvojice chlapců, která se vydala v pondělí 4. června 2018 dopoledne do uzavřeného areálu kotelny v blízkosti lokality Podlesí. Mladíci ve věku 17 let překonali oplocení a opěrnou zeď za kotelnou chtěli „vyzdobit“ pomocí barvy ve spreji. Jenže ve stejnou dobu místem procházela také pěší hlídka Městské policie Zlín z místního okrsku. Ta v místě prováděla kontrolu na neoprávněné odkládání odpadu, které zde bylo zaznamenáno v minulosti.

Strážníci spatřili mladistvé v okamžiku, kdy jeden z nich již stihl na zeď nakreslit barvou kruh a druhý jej přitom pozoroval. Když i oni spatřili hlídku, snažili se sprej ukrýt, ale bylo pozdě.

Hlídka MP Zlín následně zjistila, že se jedná o studenty, kteří chtěli vyzkoušet tento druh pouličního umění. Bohužel se však zapomněli s předstihem domluvit s vlastníkem daného objektu, kterému tak svým jednáním způsobili škodu. Tím se pachatel zařadil mezi podezřelé z provinění nazvaného poškození cizí věci a událost tak pro něj bude mít nepříjemnou dohru.

Převzato ODTUD

Diskuze

Scroll to Top
Web vyrobili ve Webklient.cz