Strážníci z Doubravy se přestěhovali do nové služebny v Polední ulici

Obvodní služebna Městské policie Plzeň – Doubravka je již přestěhovaná do nového objektu v Polední ulici 6 v Lobzích. Zároveň má i nové telefonní číslo, a to 378 036 955. Telefonní čísla na jednotlivé okrskové strážníky zůstávají nadále v platnosti.

Nová služebna s bezbariérovým přístupem pro veřejnost vznikla rekonstrukcí budovy bývalého výměníku za přispění Magistrátu města Plzně a Plzeňské teplárenské a.s. Strážníci zde mají potřebné zázemí i nové technologie, které jim doposud chyběly. Jde například o monitorovací místnost kamerového systému, jehož využívání přispěje k větší bezpečnosti v obvodě. Budova poskytuje místo i pracovníkům z Odboru analýzy a prevence kriminality Městské policie Plzeň, výstrojnímu skladu plzeňských strážníků, své zázemí zde najdou i řidiči Plzeňských městských dopravních podniků.

Strážníci dosud sídlili v objektu v Rádiové ulici. Ten však nebyl ve vlastnictví města Plzně a kvůli nedostatečným prostorám ani neumožňoval podstatně navýšit počet strážníků.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.

Co je CE certifikace a pro koho je důležitá?

Označení CE je důkazem, že výrobce nechal výrobek posoudit a ten splňuje zdravotní, bezpečnostní a environmentální požadavky. Tahle certifikace vám jednak dodá na důvěryhodnosti, jednak