Search
Close this search box.

Strážníci v Táboře zasahovali u opilých občanů

V pondělí 12.března byl skupinkou občanů nahlášen výskyt nehybně ležícího podnapilého muže na autobusové zastávce U Reálky v ulici ČSL armády v Táboře. Při příjezdu strážníků muž komunikoval a uvedl, že upadl při cestě z restaurace. Vzhledem k tomu, že se při pádu zranil na hlavě, byl předán zdravotníkům, kteří jej převezli k ošetření do nemocnice.

V úterý 13.března dopoledne zasahovala hlídka v parku na Husově náměstí, kde byla před budovou Městského úřadu nalezena starší žena zjevně neovládající své jednání. Na blízku jí sice byla její dcera, ale ta vzhledem k tomu, že dotyčná užila léky v kombinaci s alkoholem, nebyla schopna ji sama zvládnout. Strážníci byli nuceni vůči agresivní seniorce použít donucovacích prostředků včetně služebních pout, za což si od ní vysloužili řadu výhrůžek a vulgarit. Zpacifikovaná žena byla za asistence hlídky převezena do Nemocnice Tábor k detoxikaci. Protože i nadále hrozilo personálu Interního oddělení napadení touto pacientkou, strážníci zajistili bezpečnostní dohled až do doby jejího úplného zklidnění.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Pomerančová kůra – vlastnosti a použití

Pomeranče jsou jedním z nejpopulárnějších citrusových plodů. Kromě šťavnaté dužiny lze konzumovat také kůru, která rovněž má mnoho zdravotních vlastností. Proč bychom měli jíst pomerančovou

Tvorba webových stránek: Webklient