Search
Close this search box.

Strážníci v Chrudimi opakovaně řeší nevhodné parkování

Dnes ráno bylo na linku 156 oznámeno, že ve Slezské ulici parkují automobily na chodníku. Strážníci oznámení prověřili, avšak žádné takto zaparkované vozidlo tam nezaregistrovali. Přibližně o třicet minut později se telefonické oznámení opakovalo a tentokrát oznamovatel upřesnil, že automobil s vlekem zaparkoval na chodníku v České ulici. Hlídka v uvedené ulici shledala takto zaparkované vozidlo bez vleku, za jehož stěrač strážníci umístili výzvu pro nepřítomného řidiče.

Po poledni zase upozornil telefonicky městskou policii občan na špatné parkovaní automobilu v Havlíčkově ulici. Hlídka na toto vozidlo zaparkované v protisměru umístila výzvu pro nepřítomného řidiče. Strážníci zároveň v uvedeném místě zaregistrovali poškozené zaparkované vozidlo, které bylo dle sdělení poškozeno dopravní nehodou, která se tam udála. Z tohoto důvodu byla na místo přivolána PČR – SVDN, která celou událost převzala k řešení.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

10 zásad pro nové dětské hřiště

Dětská hřiště jsou místa, kde děti tráví mnoho hodin svého dětství. Tato prostranství by měla být bezpečná, zábavná a podporovat rozvoj dětí. Při plánování nového

Tvorba webových stránek: Webklient