Strážníci v České Lípě pomohli zraněné ženě

Udýchaná žena přiběhla přímo na služebnu městské policie a požádála o pomoc pro paní, která upadla na křižovatce ulic Zámecké a Erbenovy. Zraněná ležela na zemi a měla zakrvácený obličej. Zatímco jeden strážník se snažil zastavit jí krvácení z nosu, druhý volal pro rychlou lékařskou pomoc. Žena měla kromě zranění na hlavě také bolesti v koleni a silně oteklé zápěstí. Stěžovala si na velké bolesti, a tak ji členové hlídky uklidňovali až do příjezdu sanitky. Posádka záchranářů si ji převzala a odvezla do nemocnice k zevrubnému vyšetření.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

4 tipy jak připravit zahradu na léto

Když se počasí opravdu začíná oteplovat, vytáhněte gril, nafoukněte brouzdaliště a oprašte lehátko. I když vše, co prostě chceme udělat, je jen užít si sluníčko, opravdu stojí za to věnovat chvíli tomu, aby se vaše zahrada dostala do formy na letní měsíce.

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.