Search
Close this search box.

Strážníci se složili na dárky pro opuštěná zvířata

Zaměstnanci Městské policie Plzeň se složili na dárky pro opuštěná zvířata, která jsou umístěna v plzeňském útulku. Útulek pro zvířata v nouzi navštívil ve středu 1. srpna zástupce velitele Marek Šilhan a předal různé pamlsky a suché krmivo pro zdejší zvířata. Zaměstnanci městské policie se tak přidali k dalším dárcům, kteří zpříjemňují pobyt opuštěných zvířat v tomto zařízení.

Z příspěvků od plzeňských strážníků se podařilo nakoupit 212,5 kilogramů granulí, 117 sáčků piškotů, 29 kilogramů krmné rýže, 6 kilogramů pamlsků a dvě deky.

O zvířata v plzeňském útulku se v současné době stará Městská policie Plzeň. Nyní je kapacita útulku zcela naplněna.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Průvodce nakupováním– na co si dát při nákupu oblečení pozor?

Chcete-li být letos in a v pohodlí, musíte si dát při nákupu oblečení, doplňků a obuvi pozor na několik zásadních věcí. Že netušíte, oč se jedná? Nezoufejte a pojďte se inspirovat společně s námi. Na následujících řádcích vám totiž dáme užitečné rady a tipy na to, jak při nákupech oblečení postupovat.

Jak na levnější software? Poradíme!

V dnešním digitálním věku, kdy software tvoří základní stavební kameny našich každodenních pracovních i osobních aktivit, se stává nákup softwarových licencí nezbytností. Jedním z nejvíce

Jak na perfektní stylovou snídani

Během svátečního období mnozí z nás hledají způsoby, jak překvapit a potěšit své hosty.  Perfektní designová snídaně, která kombinuje pohodlí domova s nádechem luxusu, je

Tvorba webových stránek: Webklient