Strážníci se složili na dárky pro opuštěná zvířata

Zaměstnanci Městské policie Plzeň se složili na dárky pro opuštěná zvířata, která jsou umístěna v plzeňském útulku. Útulek pro zvířata v nouzi navštívil ve středu 1. srpna zástupce velitele Marek Šilhan a předal různé pamlsky a suché krmivo pro zdejší zvířata. Zaměstnanci městské policie se tak přidali k dalším dárcům, kteří zpříjemňují pobyt opuštěných zvířat v tomto zařízení.

Z příspěvků od plzeňských strážníků se podařilo nakoupit 212,5 kilogramů granulí, 117 sáčků piškotů, 29 kilogramů krmné rýže, 6 kilogramů pamlsků a dvě deky.

O zvířata v plzeňském útulku se v současné době stará Městská policie Plzeň. Nyní je kapacita útulku zcela naplněna.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.

Co je CE certifikace a pro koho je důležitá?

Označení CE je důkazem, že výrobce nechal výrobek posoudit a ten splňuje zdravotní, bezpečnostní a environmentální požadavky. Tahle certifikace vám jednak dodá na důvěryhodnosti, jednak