Search
Close this search box.

Strážníci při kontrole odhalili řidiče v celostátním pátrání

V sobotu strážníci městské policie zastavili řidiče s vozidlem Ford Tranzit v Mánesově ulici v Jablonci nad Nisou. Vzhledem k tomu, že s nimi nespolupracoval a tím i vzniklo podezření na požití alkohol, přivolali strážníci na místo policisty. Provedenou kontrolou poté policisté zjistili, že tento čtyřicetiletý muž má v současné době Okresním soudem v Jablonci nad Nisou vysloven zákaz řízení motorových vozidel, a to až do února příštího roku. Navíc zjistili, že muž je v současné době v celostátním pátrání, jelikož byl na něj soudem vydán příkaz k dodání do výkonu trestu odnětí svobody.

Dechové zkoušce na alkohol se bez udání důvodu odmítl podrobit. Policejní hlídka muže zadržela a umístila po cely na Obvodním oddělení v Jablonci nad Nisou. Následně mu bylo sděleno podezření ze spáchání trestného činu maření výkonu úředního rozhodnutí a vykázaní, za jehož spáchání mu hrozí trest odnětí svobody až na dva roky. Po provedených úkonech byl podezřelý následně na základě uvedeného příkazu soudu převezen do liberecké vazební věznice.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Průvodce nakupováním: na co si dát při nákupu oblečení pozor?

Chcete-li být letos in a v pohodlí, musíte si dát při nákupu oblečení, doplňků a obuvi pozor na několik zásadních věcí. Že netušíte, oč se jedná? Nezoufejte a pojďte se inspirovat společně s námi. Na následujících řádcích vám totiž dáme užitečné rady a tipy na to, jak při nákupech oblečení postupovat.

Jak na levnější software? Poradíme!

V dnešním digitálním věku, kdy software tvoří základní stavební kameny našich každodenních pracovních i osobních aktivit, se stává nákup softwarových licencí nezbytností. Jedním z nejvíce

Jak na perfektní stylovou snídani

Během svátečního období mnozí z nás hledají způsoby, jak překvapit a potěšit své hosty.  Perfektní designová snídaně, která kombinuje pohodlí domova s nádechem luxusu, je

Tvorba webových stránek: Webklient