Strážníci předali útulku pět nalezených koťat

Strážníci ze skupiny pro odchyt zvířat předali v pondělí do útulku pět malých koťat. První, které bylo staré asi cca 6 týdnů, přinesla na obvodní služebnu městské policie na Doubravce padesátiletá žena. Našla ho na chodbě domu v Jateční ulici samotné pobíhat, nikdo se podle ní o něj nehlásil. Druhé osamocené kotě se poté našlo také na Doubravce, tentokráte na Habrmannově náměstí. Jeho nález ohlásil městské policii sedmnáctiletý mladík. Stáří zvířete bylo cca 8 týdnů. S nálezem stejně starých koťat se ten den obrátil na strážníky ještě devětadvacetiletý muž. Na parkovišti u obchodního centra na Rokycanské neušla jeho pozornosti tři malá koťata, která tu pobíhala mezi projíždějícími auty.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.

Co je CE certifikace a pro koho je důležitá?

Označení CE je důkazem, že výrobce nechal výrobek posoudit a ten splňuje zdravotní, bezpečnostní a environmentální požadavky. Tahle certifikace vám jednak dodá na důvěryhodnosti, jednak