Strážníci pomohli zraněnému muži i jeho psovi

Na linku městské policie zavolal v noci z neděle na pondělí náhodný kolemjdoucí, který si všiml v Riegrově ulici na zemi spícího muže, který tam nebyl sám, měl s sebou psa.

Po příjezdu musela hlídka muže vzbudit a přitom zahlédla jeho tržné poranění na hlavě. Na místo museli proto také vyjet záchranáři. Po prvotním vyšetření na místě byl muž odvezen do nemocnice na Lochotíně, a to za asistence strážníka v sanitním voze. Městská policie se také samozřejmě postarala o cca tříletého křížence. Převezla ho útulku, kde si ho bude moci jeho majitel vyzvednout, až bude v pořádku.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.

Co je CE certifikace a pro koho je důležitá?

Označení CE je důkazem, že výrobce nechal výrobek posoudit a ten splňuje zdravotní, bezpečnostní a environmentální požadavky. Tahle certifikace vám jednak dodá na důvěryhodnosti, jednak