Strážníci odhalili rovnou dva řidiče pod vlivem konopí

Při kontrolách řidičů policisté v pondělí 12. března zjistili dva, kteří byli pod vlivem návykové látky.

Policisté z obvodního oddělení v Sušici kontrolovali třicet minut po čtrnácté hodině řidiče vozidla značky Opel Vectra. Místní jednadvacetiletý muž byl zastaven na ulici Hrádecké. Horažďovičtí policisté zastavili ve městě na ulici Plzeňské řidiče, který jel s vozidlem Opel Vectra. Třiadvacetiletý místní muž byl zastaven pětadvacet minut po jednadvacáté hodině.

Uvedení řidiči se podrobili dechovým zkouškám, které byly s negativními výsledky. Provedené testy na návykové látky byly u obou pozitivní na konopí. Policisté muže převezli do zdravotnického zařízení v Sušici, kde se podrobili lékařskému vyšetření i odběru biologického materiálu.

Muži jsou podezřelí ze spáchání přestupků, které budou postoupeny správnímu orgánu.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Jak vybrat originální pergolu na terasu?

Zahradní pergoly jsou nedílnou součástí venkovního prostoru a nabízejí mnoho možností pro vytvoření stylové terasy, klidného místa pro odpočinek nebo venkovního jídelního prostoru. Tyto stavby mohou být vyrobeny z různých materiálů a v různých stylech, od klasického po moderní, a slouží jako alternativa k tradičním zahradním altánům. V tomto článku se podíváme na zahradní pergoly blíže, uvedeme jejich vlastnosti a využití, a také se zaměříme na různé styly, které je možné použít pro vytvoření elegantní a funkční terasy.

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.