Strážníci museli vykopnout vchodové dveře od bytu

Dne 23.6.2018 v 01,05 hod., byl proveden výjezd strážníků ze skupiny operačního zákroku do ulice Kojetická, odkud na tísňovou linku městské policie telefonovala oznamovatelka, která operátorovi sdělila, že se nemůže dostat do svého bytu. Dále dotyčná hlídce uvedla, že klíče od bytu jsou zasunuty v zámku zevnitř, a že v bytě se nachází její syn, který na bouchání na dveře ani na volání na mobilní telefon nijak nereaguje a ona má strach, zda se mu něco nestalo. Dotyčná strážníky požádala, zda by dveře neotevřeli násilím, nehledě na případné vzniklé škody. Na přání majitelky bytu, vykopl jeden ze strážníků vchodové dveře a po vstupu dovnitř, našel na posteli tvrdě spát jejího syna. Hlídka muže probudila a vzhledem k tomu, že kromě jeho silné opilosti neshledala u dotyčného žádné ohrožení na jeho životě nebo zdraví, předali strážníci muže středního věku do péče jeho matce.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

4 tipy jak připravit zahradu na léto

Když se počasí opravdu začíná oteplovat, vytáhněte gril, nafoukněte brouzdaliště a oprašte lehátko. I když vše, co prostě chceme udělat, je jen užít si sluníčko, opravdu stojí za to věnovat chvíli tomu, aby se vaše zahrada dostala do formy na letní měsíce.

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.