Strážníci měli v pondělí spoustu práce se zatoulanými zvířaty

Strážníci ze skupiny pro odchyt zvířat měli v pondělí plné ruce práce. Do útulku umístili nové zvířecí čtyřnohé obyvatele a zpátky majiteli se jim podařilo vrátit psího útěkáře.

Prvním, koho strážníci odvezli do plzeňského útulku, byla dvě malá koťata. Jednadvacetiletá dívka je našla v ulici Nad Úslavou v odpadcích. Hlídka, která dorazila chvilku po půlnoci k místu, kde je dotyčná objevila, zjistila, že jsou koťata cca 2 týdny stará.
I další zvíře mělo štěstí. Fenku, která utekla svému majiteli, navrátili strážníci do jeho rukou. Byla nalezena v Plzni – Liticích a podle identifikačního čipu byl zjištěn její majitel.
Brzy nato byli strážníci z odchytů požádáni PČR o odchyt kocoura v bytě na Lochotíně. Majitelka zvířete zemřela a neměl se o něj nikdo postarat.
Dalšími nalezenými zvířaty byly také kočky. Přibližně roční kočka se potulovala v ulici Elišky Krásnohorské a asi 2 měsíce staré kotě se zatoulalo do centra města, kde ve Smetanových sadech pobíhalo po silnici a v parku.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.

Co je CE certifikace a pro koho je důležitá?

Označení CE je důkazem, že výrobce nechal výrobek posoudit a ten splňuje zdravotní, bezpečnostní a environmentální požadavky. Tahle certifikace vám jednak dodá na důvěryhodnosti, jednak