Strážníci kontrolují veřejný pořádek v parku Na Výstavišti

(Aktualizováno před )

Strážníci městské policie se ve čtvrtek 23. srpna v rámci své služby věnovali kontrolám dodržování veřejného pořádku v lokalitě parku Na Výstavišti.

V 09.23 provedla hlídka kontrolu parku na Výstavišti. Během kontroly nebylo zjištěno poškození městského mobiliáře, herních prvků ani znečištění veřejného prostranství.
V 23.15 provedla hlídka opakovaně namátkovou kontrolu parku Výstaviště. Zde zjistila několik osob bez domova a dle totožnosti převážně polské národnosti, které zde pospávaly po lavičkách a po zemi. Všechny z místa, po upozornění hlídkou a po úklidu nepořádku odešly, ale během hodiny při další kontrole zde tyto osoby byly zpět. Tohle vše pokračovalo stále dokola až do rána. Vždy po upozornění hlídkou místo opustily. Přestupky znečištění veřejného prostranství byly oznámeny na příslušný úřad.

V 05.25 24. srpna při kontrolní činnosti v parku Na Výstavišti hlídka zkontrolovala i veřejné toalety, kde zjistila na umyvadle položené dvě injekční stříkačky. Obě stříkačky sebrala a umístila do speciálního boxu, odkud bude následně předán k odborné likvidaci. I v tuto dobu se opět na místě nacházeli polští občané, ležící po lavičkách a na travnatých plochách. Všichni místo po upozornění opustili.
Během noční směny provedli strážníci městské policie kontroly barů, heren a restaurací, zaměřené na dodržování zákazu hraní her na výherních automatech a podávání alkoholu osobám mladším osmnácti let. Při těchto kontrolách nebylo zjištěno porušení zákona.

Převzato ODTUD
Scroll to Top
Web vyrobili ve Webklient.cz