Strážníci hledají majitele nalezeného chameleona

Neutekl vám chameleon, nehledáte ho? Majitel domu v centru města ho včera našel a předal strážníkům.

V dopoledních hodinách kontaktoval telefonicky městskou policii padesátiletý Plzeňan a operačního strážníka informoval o nálezu chameleona na chodbě svého domu. Hlídka skupiny pro odchyt si od něj exotické zvíře převzala. Muž si nebyl vědomý, že by chameleona někdo v jeho domě na Denisově nábřeží choval. Proto, když se nezdařilo zjistit na místě, komu by mohl patřit, odvezli ho strážníci na pobočku Zoologické a botanické zahrady města Plzně, Akva Tera, kde se o něj pracovníci postarali.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.

Co je CE certifikace a pro koho je důležitá?

Označení CE je důkazem, že výrobce nechal výrobek posoudit a ten splňuje zdravotní, bezpečnostní a environmentální požadavky. Tahle certifikace vám jednak dodá na důvěryhodnosti, jednak