Štěpán Dvořák přeběhl republiku ze západu na východ

Běžel ze západu na východ, 666 kilometrů za 124 hodin. Za celou dobu spal pouhé 3 hodiny a vypil 120 litrů vody. „Ve čtvrtek 3. května v šest hodin ráno jsem vyběhl z nejzápadnějšího bodu ČR a běžel 666 km přes celou Českou republiku do nejvýchodnějšího bodu ČR. Doběhl jsem v úterý 8. května po desáté hodině dopoledne. Celý přeběh trval 124 hodin a 11 minut. Za celou dobu mi stačily pouhé 3 hodiny spánku a vypil jsem asi 120 litrů tekutin,“ popsal náročný sportovní zážitek Štěpán Dvořák.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.

Policie oznámí, kdo může za výbuch a smrt v dole OKD před vánoci 2018

Dne 20. prosince 2018 došlo na dole ČSM Sever ve Stonavě, okres Karviná, k výbuchu metanu. Při výbuchu zahynulo 13 horníků (1 Čech a 12 Poláků) a dalších 7 bylo zraněno. Tři horníci byli hospitalizováni v Ostravě a Karviné, přičemž jeden z nich byl ve vážném stavu. V lednu 2019 vznikl společný vyšetřovací tým složený z justičních a policejních orgánů Polské a České republiky. Nyní mezinárodní tým oznámí výsledky vyšetřování.