Stavební práce uzavřou ve Frýdku část ulice sedmnáctého listopadu

Od pondělí 3. prosince 2018 až do 1. listopadu 2020 bude uzavřena část silnice II/473 a část ulice 17. listopadu v Místku. Důvodem je realizace stavebních prací v souvislosti s výstavbou obchvatu „D48 Frýdek-Místek, obchvat – I. etapa“. Investorem stavby je Ředitelství silnic a dálnic ČR, zhotovitelem ALPINE Bau CZ a.s. Žádost o povolení uzavírky podala společnost SEKNE spol. s r.o..

Jedná se o úsek od křižovatky s ul. Collo-louky po křižovatku s ul. Nad Přehradou. Po silnici II/473 a ul. 17. listopadu bude umožněn průjezd zásobování, autobusů a vozidel integrovaného záchranného systému a umožněn průchod chodců. Pokud to bude nutné z důvodu prováděných prací, bude komunikace výjimečně krátkodobě uzavřena úplně.

Tato uzavírka souvisí s probíhající uzavírkou na ul. Kvapilova v Místku.

Objízdná trasa je stanovena po silnici I/48 – ul. Příborská, I/56 – ul. Beskydská, II/4848 – ul. Podpuklí a části místní komunikace – ul. Kvapilova.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

4 tipy jak připravit zahradu na léto

Když se počasí opravdu začíná oteplovat, vytáhněte gril, nafoukněte brouzdaliště a oprašte lehátko. I když vše, co prostě chceme udělat, je jen užít si sluníčko, opravdu stojí za to věnovat chvíli tomu, aby se vaše zahrada dostala do formy na letní měsíce.

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.