Search
Close this search box.

Stavba nového centra kultury a informací v Hustopečích pokračuje

Bývalá budova kina se postupně mění v nové centrum kultury a informací. Prioritami rekonstrukce jsou divadelní sál s postupně se svažujícím hledištěm a pohodlnými sedadly i odpovídající zázemí pro účinkující. Další výhody, které modernizace zastaralého a dnešním trendům neodpovídajícího objektu nabídne, jsou digitalizace kina, nové a kvalitní ozvučení, osvětlení a jevištní mechanika, bar s kavárnou a malou divadelní scénou, bezbariérovost i místo pro setkávání členů hustopečských spolků. Sídlo zde najdou také Turistické informační centrum a kanceláře organizační složky Marketing a kultura.

Stavební dělníci na místo nastoupili v listopadu loňského roku a po problémech s nestabilním podložím a nastupující spodní vodou dokončují hrubou stavbu a připravují se na omítky. Kontrolních dnů, které se konají každý týden, se účastní už i zástupci dodavatelů technologií. Ti zatím řeší přípravné práce.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Průvodce nakupováním: na co si dát při nákupu oblečení pozor?

Chcete-li být letos in a v pohodlí, musíte si dát při nákupu oblečení, doplňků a obuvi pozor na několik zásadních věcí. Že netušíte, oč se jedná? Nezoufejte a pojďte se inspirovat společně s námi. Na následujících řádcích vám totiž dáme užitečné rady a tipy na to, jak při nákupech oblečení postupovat.

Jak na levnější software? Poradíme!

V dnešním digitálním věku, kdy software tvoří základní stavební kameny našich každodenních pracovních i osobních aktivit, se stává nákup softwarových licencí nezbytností. Jedním z nejvíce

Jak na perfektní stylovou snídani

Během svátečního období mnozí z nás hledají způsoby, jak překvapit a potěšit své hosty.  Perfektní designová snídaně, která kombinuje pohodlí domova s nádechem luxusu, je

Tvorba webových stránek: Webklient