Search
Close this search box.

Starší žáci SK Slavia Praha si převzali zlato

Po návratu z náročného turnaje, který se uskutečnil v Norimberku se mladí sportovci konečně dočkali a v Klubovně Mirko Huptycha byl jim předán pohár pro MISTRY ČR 2017/2018 HALA, STARŠÍCH ŽÁKŮ.

Slavnostního předání se zúčastnili a ocenění předali za SKS Tomáš Procházka a za ČSPH samotný jeho předseda Gino Schilders. Co tedy více si chlapci mohli přát, medaile a pohár jim předaly dvě velké hokejové persony. Oba pánové pronesli zajímavá slova, a patří jim dík, že si udělali ve svém nabitém programu čas.

Slova se pro své mužstvo také se ctí chopil kapitán Patrik Dubina.

Slavii roste věru silná generace. Není však čas usnout na vavřínech a je nutné pracovat a pracovat. Pakliže se podíváme do mladších kategorií má SKS v budoucnu na co těšit.

A za co vlastně získali chlapci tento titul? Za suverénní vítězství v letošní halové soutěži. Je o to cennější, že halové soutěže se zúčastnilo za SKS všech 17 kluků v kategorii starších žáků. Kluci za sebou nechali další 11 týmů z ČR.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

10 zásad pro nové dětské hřiště

Dětská hřiště jsou místa, kde děti tráví mnoho hodin svého dětství. Tato prostranství by měla být bezpečná, zábavná a podporovat rozvoj dětí. Při plánování nového

Tvorba webových stránek: Webklient