Starší muž vyhrožoval sousedovi smrtí a hodil po něm sekeru

Policisté z obvodního oddělení Nýřany zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání přečinu nebezpečné vyhrožování, kterého se měl dopustit 62letý muž vůči svému 33leté sousedovi.

Sousedská dlouhodobé vztahy vygradovaly v agresivní jednání dne 10. července 2018 ve večerních hodinách v obci Přehýšov. Starší muž vyhrožoval mladšímu sousedovi slovy, že ho zabije a ze svého pozemku měl směrem mladšímu sousedovi na vedlejší pozemek hodit štípací sekeru. Ten zareagoval na agresivního souseda pepřovým sprejem do obličeje a hodil štípací sekeru zpět na jeho pozemek. Sekera dopadla do zahradního bazénu a zranění výbušného souseda po zasažení pepřovým sprejem si vyžádalo lékařské ošetření a následný převoz do fakultní nemocnice. Tímto jednáním se útočící muž dopustil nebezpečného vyhrožování vůči svému sousedovi. V současné chvíli policisté začali s prověřováním okolností.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Léto v Česku: Objevte kouzlo Vltavy a jižních Čech

Léto je tady a s ním i doba dovolených a výletů. Pokud plánujete trávit část svých letních dnů doma, v České republice, neměli byste vynechat jižní Čechy, oblast bohatou na historii, kulturu a nádhernou přírodu. A pro všechny milovníky vodních sportů je zde speciální novinka: nová vodácká mapa pro řeku Vltavu.