Starší muž se popálil při požáru domu v Zadním Arnoštově

K požáru do Zadního Arnoštova vyjížděly v pondělí 29. října v 13.09 hodin tři jednotky hasičů. Jednalo se o požár v rodinném domě. Před domem byl lehce popálený majitel. Hasiči popálenému staršímu muži podali kyslík a po příjezdu zdravotnické záchranné služby byl muž předán do jejich péče a následně převezen do nemocnice. Hasiči požár zlikvidovali v 13.43 hodin.

Poté bylo nutné odvětrat pomocí přetlakové ventilace zakouřený dům. Hasiči zkontrolovali objekt i termokamerou, aby včas odhalili všechna skrytá ohniska. Příčina vzniku požáru je nyní vyšetřována. Škoda byla předběžně vyčíslena na 50 tisíc korun.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.

Co je CE certifikace a pro koho je důležitá?

Označení CE je důkazem, že výrobce nechal výrobek posoudit a ten splňuje zdravotní, bezpečnostní a environmentální požadavky. Tahle certifikace vám jednak dodá na důvěryhodnosti, jednak